Діяльність закладу


Обласний конкурс фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»3 квітня 2019 року відповідно до спільного плану роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області на базі Державного навчального закладу «Деражнянський центр професійної освіти» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» серед учнів ЗП(ПТ)О.Зі словами вітання до учасників конкурсу звернулися: Л.К.Джус, заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області; А.В.Івахов, заступник голови Деражнянської міської ради; М.В.Черкаський, директор Державного навчального закладу «Деражнянський центр професійної освіти». 

 У конкурсі взяли участь дев’ять учнів-переможців І-го етапу конкурсу. Програма змагальницького заходу складалася із теоретичного та практичного турів. Теоретичний тур передбачав перевірку знань з предметів: «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки», «Охорона праці», «Правила дорожнього руху», «Агротехнологія» та розв’язання кросворду. 
 Практичний тур відповідав кваліфікаційним вимогам професії «Тракторист–машиніст сільськогосподарського виробництва» кат А1 і передбачав виконання двох завдань:
 1. Регулювання начіпної системи трактора та регулювання плуга на задану глибину оранки. 
 2. Керування трактором та оранка земельної ділянки площею 0,15га.
 Роботи конкурсантів оцінювало журі, до складу якого входили: Дмитришин А.А., директор ТОВ «Герром-Інвест Україна (голова журі); М.П. Стасюк, методист лабораторії професійної підготовки Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області; В.В. Барабаш, викладач Чорноострівського професійного аграрного ліцею; М.В.Козютинський, майстер виробничого навчання Державного навчального закладу «Лісоводський професійний аграрний ліцей». 
 Журі обласного конкурсу відзначило високий рівень професійної майстерності і творчості учасників конкурсу.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» стали:
 І місце – Федорівський Андрій Андрійович , учень Державного навчального закладу «Лісоводський професійний аграрний ліцей»; 
 ІІ місце –Кілимник Юрій Миколайович, учень Державного навчального закладу «Деражнянський центр професійної освіти»;
 ІІІ місце – Ремішевський Мирослав Владиславович, учень Вищого професійного училища №36 с.Балин.
 Переможців конкурсу нагороджено цінними подарунками, учасників- заохочувальними призами. 
 Під час проведення конкурсу з викладачами та майстрами виробничого навчання заступником директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області Л.К.Джус було проведено проблемний семінар за темою «Дидактичне забезпечення навчально-виробничого процесу відповідно до СП(ПТ)О на модульно- компетентністній основі».

У семінарі взяла участь А.М.Харчук, заступник директора-начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки яка окреслила основні завдання які стоять перед закладами професійної (професійно-технічної) освіти області.

26.06.2019 року

Відкриття навчально-практичного центру на базі Голосківського відділку


26 червня 2019 року відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру з підготовки фахівців агропромислового виробництва на базі Голосківського відділку ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти», який стане базою для практичної підготовки та стажування викладачів і майстрів виробничого навчання аграрних закладів профтехосвіти області.


Участь в церемонії відкриття закладу взяли т.в.о. голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Омелянюк, директор Департаменту освіти і науки Олег Фасоля, заступник директора- начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Антоніна Харчук, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Людмила Шевчук,  представники районної влади.  Навчально-практичний центр підготовки фахівців агропромислового виробництва очікує своїх студентів, які стануть причетними до новітньої історії сучасного та модернізованого закладу професійної освіти.

10.07.2019 року


18.11.2019 рокуЗустріч з представниками поліції

Сьогодні, як ніколи зростає важливість співпраці навчального закладу  з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість застерегти дітей від необдуманих вчинків, навчити як правильно діяти в конфліктних ситуаціях, як приймати зважені рішення, допомогти оволодіти навичками самозбереження.
В медіатеці  нашого закладу відбулася зустріч учнів ІІ курсу з представниками сектору Летичівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області , які познайомили учнів з видами правопорушень, що часто зустрічаються у навчальному середовищі та на вулицях міста. Вони звернули увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Також поліцейські звернули увагу присутніх на правила поведінки у громадських місцях та нагадали про правила безпечного користування Інтернетом, про шахраїв, що користуються віртуальним спілкуванням.

22.01.2020 року
З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, відродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу була проведена година спілкування до Дня Соборності України на тему : «Україна – соборна держава».
03.02.2020

Виставка «Люди вистояли — не вистояв бетон»
У Центрі професійної освіти підготовлено виставку «Люди вистояли – не вистояв бетон». Виставка приурочена пам’яті нашого земляка Героя України Івана Зубкова — командира роти вогневої підтримки, легендарного «кіборга», що загинув  під час захисту Донецького летовища. Під час одного з боїв Іван Зубков викликав вогонь артилерії на себе, прикривши відхід підрозділу. Шануймо пам’ять захисників!
05.02.2020 року

Навчальна евакуація у Голосківському відділку Деражнянського Центру
У світлі останніх подій у державі і взагалі, на випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації у Голосківському відділку Деражнянського Центру 05 лютого 2020 року проводилася навчальна евакуація. Захід організовано викладачами дисциплін «Захист Відчизни» Бачинським В.С. та «Охорона праці» Романовою О.А.  З учнями відділку відпрацьвано шляхи евакуації з навчальних приміщень, навчання з первинними засобами пожежогасіння та засобами індивідуального захисту. 

Цікаві зустрічі у стінах медіатеки
21.01.2020 року
Втілення ІКТ на  уроках теоретичного навчання.
20.02.2020 року


Година спілкування з елементами тренінгу на тему:

« Конфлікти. Види та наслідки»

Під час спілкування учні Центру сформували поняття «конфлікт» і «конфліктна ситуація», ознайомилися з причинами виникнення конфліктів, їх видами, стадіями розвитку, способами запобігання, а також поглибили знання та навички контролю за власною по­ведінкою, щоб уникати провокаційних дій із боку інших людей.


Кобзарю! Знов до тебе я приходжу,
Бо ти для мене совість і закон…
Ліна Костенко

Твори геніальних поетів ніколи не бувають прочитані до кінця. Що більше пізнаєш справжнього Шевченка, то більше в його творах знаходиш незвіданого. Його феномен залишається до кінця не пізнаним. А чари його слова, здається, не будуть розгадані ніколи. Такою самою мірою, як і загадка його генія, хвилює нас його життєвий шлях. Шевченко для нас – це не тільки черговий письменник, творчість якого вивчають на уроках української літератури, а й той, ким живуть, з якого черпають життєві сили, любов до України, віру в прийдешнє.
 Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка — живе і вічне. Вивчаймо його, думаймо над його істиною, виконуймо його заповіти, які посилав нам, синам свого народу. 
10 березня 2020 року відбувся виховний захід  з  нагоди дня народження великого генія українського народу – Тараса Шевченка.  Учні голосківського відділку разом з Ясінською Альоною Василівною підготували прекрасне свято, на якому гортали сторінки життя поета, відчували важливість й пророчість Кобзаревих  слів сьогодні.

Завдячуючи впровадженню інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури, з'являється можливість на високому рівні якості проводити нестандартні уроки.
Якщо послідовно й систематично використовувати на уроках комп'ютерні технології, стає легше контролювати творчий розвиток учнів, формувати спеціалізовані знання в процесі навчання й виховання особистості, реалізувати можливості сучасних засобів навчання.
 Нове покоління, що зростає в епоху інформації, потребує принципово нових рішень у педагогічному вихованні. Використання комп'ютерних та інформаційних технологій є необхідним інструментом для сучасного уроку української мови, а також розвиває активну пізнавальну діяльність учнів і є важливим кроком до виховання гармонійної особистості ХХІ століття.

Немає коментарів:

Дописати коментар