Онлайн-cервіси

Online сервіси.

 Хмарні ресурси зберігання інформації

www.dropbox.com


Dropbox. Всесвітній хмарний ресурс для збереження ваших файлів в Інтернеті. Є можливість надавати доступ до файлів та папок іншим людям. Можна використовувати його безкоштовно, а також докупляти додатковий простір. За допомогою приєднання друзів чи знайомих до ресурс можна отримати додатковий безкоштовний простір. Має україномовний інтерфейс, а також можна встановлювати програму для роботи з ресурсом на своєму комп’ютері.

drive.google.com


Google Drive - хмарний ресурс від Google. Користувачу надається певний об’єм простору зразу після реєстрації свого акаунта в Google. Розширити простір можна на платній основі. Є додаток, який дозволяють працювати з ресурсом на своєму комп’ютері. Має україномовний інтерфейс і потребує акаунта від Google.

onedrive.live.com


OneDrive - хмарний ресурс від Microsoft. Має безкоштовний та платний варіанти використання. Є можливість збільшення безкоштовного простору за допомогою запрошення друзів та знайомих. Має україномовний інтерфейс, а також можна встановлювати програму для роботи з ресурсом на своєму комп’ютері. Потребує акаунта від Microsoft.

Офіс онлайн

www.office.com


"Office 365 Online" - пакет офісних програм від Microsoft
"Зберігайте документи, таблиці та презентації онлайн у OneDrive. Надавайте до них спільний доступ і працюйте над ними разом з іншими одночасно. Почніть зараз – це безкоштовно!" Для роботи необхідно мати обліковий запис від Майкрософт.

www.google.com.ua


"Документи Google" - офісні додатки онлайн
"У Google Документах можна створювати та редагувати документи, а також спільно працювати над ними, де б ви не були. І все це – абсолютно безкоштовно." Для роботи з документами в цьому ресурсі необхідно мати акаунт (обліковий запис) від Google.

finereaderonline.com


"Fine Reader" - Онлайн версія
ABBYY FineReader Online - онлайн OCR сервіс, який дозволяє ковертувати (розпізновати)  зображення і PDF-файли в редагований Word, Excel, Txt, RTF і PDF з можливістю пошуку по тексту. Є можливість безкоштовно опрацювати 10 сторінок.

Онлайн перекладачі

translate.google.com.ua


Онлайн-ресурс для перекладу тексту від Google. Для користувача доступний переклад на 100 мов світу. Є функція автовизначення мови. а також для багатьох мов є синтезатор мови.
-

www.bing.com/translator/


Ресурс для перекладу від Microsoft. Може перекладати на 49 мов світу. Є функція автовизначення мови. а також може перекладати сторінки в Інтернеті.

www.translate.ua/uk/on-line


Онлайн-ресурс для перекладу від виробника програми Pragma6. Є можливість перекладу на 59 мов світу.

translate.meta.ua/ua/


Онлайн-перекладач від відомої української компанії МЕТА. В ньому можна перевести документ на 8 мов світу.

ua.freeonlinetranslators.net/


З допомогою цього інтернет-проекту, ви можете вивчати іноземні мови, перекладати тексти будь-якої складності і спілкуватися з друзями, колегами та партнерами у всіх країнах. Переклад доступний більший ніж 40 мов світу.

opentran.net/?ua


OpenTran - безкоштовний онлайн перекладач і словник
Дуже часто переклад текстів з різних іноземних мов потрібно виконати не тільки в процесі їх вивчення, а й в подальшому майбутньому, в більшості галузей життєдіяльності.


Робота з графікою онлайн

www.photoshop.com/


Photoshop Online
Відомий фоторедактор Photoshop в онлайн режимі. Має багато функція по роботі з растровим зображенням і фільтрів. Не потребує реєстрації і має англомовний інтерфейс.

www.canva.com


Canva -- графический редактор.
З Canva можна не тільки редагувати зображення, а й використовувати готові шаблони для виготовлення найрізноманітніших візуальних матеріалів, зокрема, презентацій, інфографіки, діаграм та багато іншого. Крім того, все повністю працює онлайн та з мобільних пристроїв, а безкоштовних функцій вистачає більшості наших користувачів.

apps.pixlr.com/express/


"Pixlr Express" - онлайн редактор фільтрів
Pixlr Express - безкоштовний онлайн редактор фільтрів до зображень. Має велику кількість фільтрів. Для роботи не вимагає реєстрації. Має тільки англійську мову інтерфейсу.

apps.pixlr.com/editor/


"Pixlr" - онлайн редактор зображень
Pixlr - безкоштовний онлайн фоторедактор. Має багатий функціонал, і при всьому цьому не вимагає реєстрації. Має українську мову інтерфейсу (Натиснути на Language і обрати мову).

www.janvas.com/


Janvas - онлайн векторний редактор
Дозволяє створювати і редагувати графіку, що представлена у векторному форматі. Є можливість збереження готового файлу на комп’ютер чи до Google Drive. Не потребує реєстрації

Робота з аудіо онлайн

www.online-convert.com/ru


Онлайн ресурс для конвертації звукових файлів з одного формату в іншій. На сайті присутні і конвертори для перетворення відео, графічних файлів, електронних книг. Є можливість користуватися ресурсом без реєстрації. Працює з хмарним ресурсом Dropbox.

www.mp3cut.ru


Це сервіс обрізки mp3 онлайн. Для того, щоб обрізати пісню і створити мелодію для мобільного вже не потрібні складні програми. Один, два, три і вже безкоштовні рингтони готові! Окрім роботи з аудіофайлами є можливість працювати і з відео. Працює з хмарними ресурсами Google Drive та Dropbox

mp3cut.foxcom.su/audio-splitter-joiner/


Необхідний функціонал для простої обробки аудіо (обрізка, поєднання та конвертація музики, мелодій, пісень та звуків) представлений в одному онлайн проекті.

Радіо онлайн

onlineradiop.com/


Online Radio Planet -- це сервіс який надає можливість слухати улюблене радіо онлайн. Проект створений в липні 2018 року. Представлені найбільш популярні ефірні радіостанції, які ведуть також інтернет-мовлення.

www.radio-rating.ru/cat/radio/radio_era


Радіо «Ера» - єдина українська інтернет ФМ-радіостанція, яка працює у форматі news talk (інформаційно-розмовном)..

www.obozrevatel.com/radio/


Інтернет-радіо, яке має 97 каналів з різним напрямком: від класичної музики до року та хіп-хопу. Можна встановити додаток на мобільний телефон з Android, iOS, WinPhone.

radio.i.ua/


Інтернет-ресурс, де зібрані майже всі радіостанції України. Присутні також міжнародні радіостанції.

tochka.net/radio/


Інтернет-ресурс, де можна прослухати радіо станції з різних міст України. Присутні також міжнародні радіостанції.

www.proradio.org.ua/netradio/#list


Інтернет-ресурс, де представлено посилання на радіостанції, що ведуть трансляцію як на радіочастотах. так і в Інтернеті. Також представлені радіостанції. що ведуть свою трансляцію тільки в Інтернеті.

Немає коментарів:

Дописати коментар