Книжкові виставки

💙💛 "В ЄДНОСТІ - НАША СИЛА" 💙💛

Саме сьогодні, ми відчуваємо себе єдиним народом, незламним і незалежним, який на своїй землі будує власну долю. Кожного дня ми демонструємо світу нашу силу і волю, разом ми йдемо до перемоги!!!🇺🇦

"Говори українською, бо ворог не може!"

Мова була і є найважливішим символом нашої боротьби за свободу. Розповсюджуючи та вшановуючи українську мову, ми відстоюємо інтереси власної держави. З нагоди цього важливого свята для нашого народу в бібліотеці ДНЗ "Деражнянський центр професійної освіти" була організована книжкова виставка до Дня української писемності та мови.
Дослідники вважають, що саме з цього розпочинається писемна українська мова.

21 лютого з нагоди Дня рідної мови бібліотекар Голосківського відділення ДНЗ "Деражнянський центр професійної освіти"  Ясінська А.В. провела низку заходів.
Вона запропонувала учням І  та ІІІ курсу прийняти участь у мовній вікторині: "Говори українською, бо ворог не може!". Юнаки уважно прослухали і продивились мультимедійну презентацію та з цікавістю і захопленням приймали активну участь, давали правильні відповіді на запитання, відкривали для себе якісь нові факти про рідну мову,  набравши максимальну кількість балів, тому можна впевнено сказати, що учні знають свою рідну мову, цінують її та шанують.
 Всім присутнім підняли настрій патріотичні поезії та пісні про рідну мову, які прозвучали під час заходу.
 Окрім проведеного заходу, Альона Василівна оформила книжкові виставки, які доповнили і розкрили красу і велич рідної мови.
 
З Днем Соборності, держава,

Будь багата, щира, жвава.
Хай народ тебе цінує,
Зберігає та шанує!
З величезним святом, люди,
Хай країна добра буде.
Мир панує та завзяття,
Хай цвіте країна, браття!"Вистояли на Майдані — переможемо у війні",

— це гасло цьогорічного Дня Гідності та Свободи та тема виховної години в  учнів 12 групи ДНЗ «Деражнянський центр професійної освіти» .
​В цей день учнівська молодь та їх наставники вшанували Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь у війні, що розв'язала росія. Згадали всіх захисників і захисниць української державності, які пішли у вічність заради кращого майбутнього. 
Саме зараз ми об'єднані, ми сильні, ми розуміємо ціну свободи, ми прагнемо до вільного життя європейського рівня. Ми обов'язково здобудемо перемогу! Просто кожен з нас має тримати стрій і допомагати чим може.

«Хто не пам'ятає минулого, той не має майбутнього".

На жаль, наша історія має багато «чорних» сторінок, одна з яких – Голодомор 1932-1933 
років...Голодомор забрав не одне покоління. Це те, про що потрібно пам'ятати, розповідати, вивчати».


«Шевченко закликає, УКРАЇНА ПЕРЕМАГАЄ!

З нагоди відзначення 209-тої річниці від дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка, в інформаційно-бібліотечному центрі ДНЗ "Деражнянський центр професійної освіти" 
9 березня бібліотекарем закладу було проведено бібліотечний урок «Шевченко закликає, УКРАЇНА ПЕРЕМАГАЄ!  –  головною метою якого було показати значимість постаті Кобзаря для людства, поглибити знання з краєзнавства, розвивати творчі здібності учнів, показати актуальність його творів та зв´язок Т. Шевченка із сьогоденням, виховувати повагу і шану до генія України.
Немає коментарів:

Дописати коментар